X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

یکی از فعالیت های انجام شده در اتاق درس یاسین در سال تحصیلی 93 - 92 ، کتاب نویسی و داستان نویسی بچه ها با موضوع ایثار و فداکاری بود .


قبل از انجام فعالیت تمام مراحل کار توضیح داده شد و اینکه توانایی و تخیل آن ها در به تصویر کشیدن داستان بسیار اهمیت دارد و نیز جلد آرایی و صفحه آرایی کتاب و پاکیزگی آن نیز مهم می باشد .


پسر ها پس از زمانی که در اختیار داشتند هر کدام کتاب داستانی را به کلاس تحویل دادند . 

بعد از بررسی های اولیه ، پنج کتاب انتخاب شدند و سپس در کلاس توسط خود صاحب اثر برای بقیه خوانده شدند ؛ سایر بچه ها به دقت به مطالب و نحوه خواندن فرد و همچنین صفحه آرایی ها دقت کردند و هر کدام از دانش آموزان در برگه ای که به آن ها داده شد یک امتیاز (از0 تا 20) به دوستانشان دادند .

در نهایت با توجه به درس آمار و میانگین که در کتاب ریاضی خود با آن آشنا شده اند به جمع بندی امتیازها و گرفتن میانگین از این نمرات پرداختند که نتیجه کار انتخاب یک کتاب داستان به عنوان کتاب داستان برتر در کلاس بود .


عکس ها و توضیحات بیش تر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید .


 


 


اسامی پنج کتاب منتخب و نویسندگان آن ها بدین شرح است :

1 . مرد مهربان ، نویسنده : عبّاس یوسفی2. مهربان ترین دوست ، نویسنده : فرحان یوسفی 3. خرگوش و مردان شکارچی ، نویسنده : احسان بنی یعقوب4. خیر و شر ، نویسنده : سپهر محمد پور 5. پدر فداکار ، نویسنده : پارسا مکاری زاده نتیجه و رای نهایی کلاس ، به انتخاب کتاب داستان (پدر فداکار) انجامید و پارسای عزیز ما نتیجه تلاش و زحمات خود را دید .شور و شوق و همکاری سایر بچه ها نیز بسیار ستودنی بود ؛ من همین جا از همه پسرهای اتاق درس یاسین تشکر و قدردانی می کنم بابت تمام همکاری ها و خوبی هایشان .

در اولین فرصت نیز حتما متن کتاب داستان (پدر فداکار) را بر روی وبلاگ قرار خواهم داد .


تاریخ : دوشنبه 9 تیر‌ماه سال 1393 | 06:52 ب.ظ | چاپ | نویسنده: درویشی | نظرات (2) (0 لایک)
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By SlideTheme :.

  • آذر دانلود